دانلود سریال دراکولا مهران مدیری

دانلود سریال دراکولا مهران مدیری

،
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

دانلود سریال دراکولا با کیفیت اورجینال + لینک مستقیم

دانلود تمام قسمت های سریال دراکولا مهران مدیری با کیفیت عالی

دانلود سریال ایرانی کمدی دراکولا محصول 1400 با بهترین کیفیت و لینک دانلود مستقیم از پیشگام مووی

دانلود سریال کمدی و جدید مهران مدیری به اسم دراکولا با بازی ویشکا آسایش، محمد بحرانی، سیما تیرانداز، اندیشه فولادوند، گلاره عباسی، بهنام تشکر و نیما شعبان نژاد

قسمت 16 (پایان) اضافه شد

دانلود سریال دراکولا مهران مدیری

نام » سریال دراکولا | کارگردان » مهران مدیری | سال تولید » 1399 | ژانر » کمدی ، خانوادگی

کشور سازنده » ایران | حجم فیلم » متفاوت | کیفیت » 1080p, 720p, 480p

تهیه کننده » مهران مدیری | پخش از پیشگام مووی

بازیگران سریال دراکولا »

در سریال دراکولا بازیگرانی مانند نیما شعبان‌نژاد ، مهران مدیری ، ویشکا آسایش ، سیما تیرانداز ، اندیشه فولادوند ، گلاره عباسی ، محمد بحرانی ، احسان امانی ، گلاره دربندی ، مرتضی زارع ، حامد وکیلی ، شکیلا سماواتی ، مرجان مومنی ، فرنوش نیک اندیش هنرنمایی پرداخته اند.

داستان سریال درکولا »

در خلاصه داستان سریال دراکولا اینجوری آمده است که : ژاله کبیری ، همسر جدید کامران کامروا که 3 سال با او ازدواج کرده است ، تولد خود را جشن گرفت و از همه آشنایان و دوستان دعوت کرد تا ثروت خود را به رخ دیگران بکشند.


دانلود سریال دراکولا


قسمت 16

دانلود قسمت 16 سریال دراکولا

قسمت 15

دانلود سریال دراکولا قسمت 15

قسمت 14

دانلود سریال دراکولا قسمت 14

در ادامه داستان و حوادث در حال وقوع ، همه آنها با سرنخ هایی که از طریق کامیاب به دست می آوردند ، می فهمند که پدر کامروا هنوز در آسایشگاه زنده است. با حضور در آسایشگاه ، اتفاقات جدیدی رخ خواهد می دهد که شاهد آن خواهیم بود.


قسمت 13

دانلود سریال دراکولا قسمت 13

مینا ، الناز ، ژاله و چمچاره پس از بازگشت از سوله متوجه شدند که سارق با شرایط مشکوکی به خانه آمده است ، اما با وجود هرج و مرج ، آنها فقط یک گلدان را به سرقت بردند که این وضعیت را پیچیده تر می کند.


قسمت 12:

دانلود سریال دراکولا قسمت 12

با ورود کامبیز کامیاب به داستان و ارتباط او با الناز و پیگیری همه برای روشن شدن وضعیت گرفتاریشان ، با تماس مشکوک با ژاله ، همه به مکانی ناشناخته می روند که بتوانند از مرگ کامروا اطلاعاتی کسب کنند.


قسمت 11»

دانلود سریال دراکولا قسمت 11

قسمت 10»

دانلود سریال دراکولا مهران مدیری

وکیل کامروا شب به خانه نیاوران می رود و می فهمد که چمچاره و مینا بر خلاف توافقی که کرده اند به آنجا نقل مکان کرده اند. ژاله به همراه الناز پس از اطلاع از این موضوع به آنجا می روند و آنها نیز در این محل مستقر می شوند. زندگی در کنار هم در آن خانه ، همزمان با آزادی هوشمند از زندان ، اتفاقات جدیدی را رقم می زند.
قسمت 9»

دانلود سریال دراکولا قسمت 1

خلاصه قسمت 9 »

مینا و چمچاره سعی می کنند خانه نیاوران را بفروشند و هر بار که با مشکلی روبرو می شوند ، همزمان با تلاش برای فروش خانه ، می بینیم که ژاله و الناز خانه های خود را تحویل می دهند و به خانه نیاوران می روند ، در آنجا متوجه می شوند که هر سه مالک یک سند مشترک هستند و تصمیم می گیرند که خانه نیاوران را تخلیه کنید تا تکلیف سند روشن شود ، اما …
قسمت 8»

دانلود سریال دراکولا مهران مدیری

خلاصه قسمت 8 »

به دلیل کلاهبرداری های کامروا و از دست دادن متوالی اموال ، ژاله مجبور به اخراج خادمان خود و فروش وسایل خانه اش می شود. در همان زمان ، چمچاره و مینا تصمیم گرفتند پس از ترخیص از بیمارستان ، در اسرع وقت به خانه نیاوران بروند.
دانلود سریال دراکولا مهران مدیری

قسمت 7»

خلاصه قسمت 7 »

در ادامه داستان ، ما همچنان شاهد روند از دست دادن دارایی ژاله و الناز و کلاهبرداری های کامروا هستیم و با انتشار این خبر که چمچاره زنده است و همه به بیمارستان می روند ، به وقایع و ابعاد دیگر تاریخ پی می بریم.
دانلود سریال دراکولا قسمت 6

قسمت 6»

خلاصه قسمت 6 »

در دفتر وکالت ، ژاله و الناز تصمیم می گیرند برای یافتن ردی از کامروا به دیدار هوشمند در زندان بروند. ژاله پس از ملاقات با هوشمند در هنگام بازگشت از زندان ، كه نتیجه ای ندارد ، می فهمد كه به زودی عمارت خود را از دست خواهد داد.
قسمت 5»

دانلود سریال دراکولا قسمت 5

خلاصه قسمت 5 »

ژاله و الناز متوجه می شوند که کامران کامروا شوهر هر دو آنهاست و آنها به ترتیب به دلیل کلاهبرداری های کامروا دارایی خود را از دست می دهند و هوشمند در زندان توسط گروهی خطرناک تهدید می شود.
قسمت 4»

دانلود سریال دراکولا مهران مدیری

خلاصه قسمت چهارم »
قسمت سوم سریال دراکولا

قسمت 3»

خلاصه قسمت سوم »

ژاله پس از مراسم درگذشت کامروا ، برای پیگیری پروژه به مراجع مربوطه می رود و در آنجا با زنی به نام الناز که شوهرش مفقود است آشنا می شود. در همان زمان ، بازجویی از هوشمند ادامه دارد.
قسمت دوم سریال دراکولا

قسمت 2 »

خلاصه قسمت دوم »

با ترک کامروا و چمچار از جشن تولد ، شاهد سقوط هلی کوپتر آنها خواهیم بود. مراسم ختم چمچاره و کامروا همزمان در خانه مینا و عمارت ژاله در حال برگزاری است.
قسمت اول سریال دراکولا

قسمت 1 »

خلاصه قسمت اول »

ژاله کبیری ، همسر جدید کامران کامروا که 3 سال با او ازدواج کرده است ، تولد خود را جشن گرفت و از همه آشنایان و دوستان دعوت کرد تا ثروت خود را به رخ دیگران بکشند. کامران کامروا همچنین موسسه خیریه جدیدی را برای کودکان کار راه اندازی کرده و مانند گذشته به پولشویی مشغول است و مهیار مهرافزون را نیز استخدام کرده است. یک مهمانی باشکوه در حال برگزاری است و ما با دوستان و خانواده جدید کامروا ملاقات می کنیم.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

تیزر سریال دراکولا

پیشنهاد به شما »


دانلود سریال دراکولا

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *