دانلود تمام قسمت های سریال می خواهم زنده بمانم با لینک مستقیم

دانلود سریال ایرانی زیبا و دیدنی میخواهم زنده بمانم با کیفیت فوق العاده و لینک مستقیم از وبسایت پیشگام مووی

دانلود سریال می خواهم زنده بمانم با بازی حامد بهداد ، سحر دولتشاهی با کیفیت ها مختلف و حجم مناسب

قسمت 11 اضافه شد

دانلود سریال می خواهم زنده بمانم

نام سریال » می خواهم زنده بمانم | کارگردان » شهرام شاه حسینی | سال تولید » 1399 | ژانر » عاشقانه ، خانوادگی

کشور سازنده » ایران | حجم فیلم » متفاوت | کیفیت » 1080p, 720p, 480p

تهیه کننده » محمد شایسته | پخش از پیشگام مووی

بازیگران » عزت‌ مهرآوران ، حامد بهداد ، محمدرضا مالکی ، سحر دولتشاهی ، مهدی ‌صباغی ، فرید سجادی‌ حسینی ، افسانه ‌چهره ‌آزاد ، مائده‌طهماسبی ، امیرنوروزی

داستان سریال »

این سریال قرار است داستانی از اتفاقات دهه شصت را نشان دهد…

دانلود کامل سریال می خواهم زنده بمانم

سریال میخواهم زنده بمانم به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی محمد شایسته محصول 99 ایران می باشد که در این سریال دیدنی سحر دولتشاهی، حامد بهداد به ایفای نقش می پردازند. ژانر سریال میخوام زنده بمانم عاشقانه، کمدی می باشد.

دانلود قسمت 11 سریال میخوام زنده بمانم
دانلود قسمت 10 سریال میخوام زنده بمانم

خلاصه قسمت 10»

نادر سرمد که مصمم است دست شایگان را باز کند ، وی را تهدید به رسوایی می کند. هما حقی متوجه می شود که شایگان رازی دارد که از او مخفی نگه داشته است. عماد سرانجام تصمیم خود را گرفت و سمت کاوه اسلحه می گیرد…

دانلود سریال می خواهم زنده بمانم قسمت 9

خلاصه قسمت 9»

امیر شایگان به دستور حاج حسام افشار به شمال می رود تا از او در مورد ریاست خود باخبر شود. زهره افشار مقدمات شایگان را فراهم کرده تا او را غافلگیر کند. فرخی و نادر به هما می روند تا از او بخواهند در دادگاه علیه امیر شایگان شهادت دهد. عماد اکنون باید تصمیم بگیرد که کاوه را بکشد یا او را فراری دهد.

دانلود قسمت 8 سریال میخوام زنده بمانم

خلاصه قسمت 8»

دانلود قسمت 7 سریال می خوام زنده بمانم

داسستان قسمت 7 »

فرخی مظنون به آزادی ناگهانی نادر سرمد ، او را تعقیب می کند و اطلاعات جدیدی را از آنچه در این مدت نمی دانسته به دست می آورد. از طرف دیگر ، کاوه ، عماد و شیوا طرحی را اجرا می کنند که به وسیله آن می توانند مفتاح را راضی کنند دست از سر کاوه بردارد، عملی می کنند.

دانلود قسمت 6 سریال می خوام زنده بمانم

داسستان قسمت 6 »

هما و شایگان تصمیم می گیرند تا با همایون حقی دیدار کنند و تصمیمی که برای نجات او از اعدام گرفته اند را به او اطلاع دهند. شیوا معالجه کاوه را می پذیرد و جان او را نجات می دهد ، غافل از اینکه مفتاح ماموریت جدیدی به عماد داده است.

دانلود سریال می خواهم زنده بمانم

داسستان قسمت 5 »

کاوه تصمیم می گیرد کاری انجام دهد تا بدهی مفتح را تأمین کند ، که این ممکن است به قیمت جان او تمام شود. از طرف دیگر ، هما شرایط شایگان را می پذیرد بدون اینکه بداند مانع بزرگی در این راه وجود دارد.

دانلود سریال می خواهم زنده بمانم
دانلود سریال می خواهم زنده بمانم

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

داستان قسمت 3 »

کاوه ، نگران حکم اعدام قریب الوقوع همایون ، تصمیم خطرناکی برای اعدام وی می گیرد. از طرف دیگر ، وقتی شایگان می بیند که هما برای تأمین مبلغ مورد نیازش به هر دری می زند ، از هما می خواهد که با یکی از اقوامش قرار ملاقات بگذارد تا آنها در شرایط مختلف بتوانند همایون حقی را نجات دهند.

دانلود سریال می خواهم زنده بمانم

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

داستان قسمت 2 »

هما نزد امیر شایگان رفت تا به او کمک کند تا پدرش را آزاد کند. هما مجبور است در مدت کوتاهی به درخواست شایگان برای آزادی پدرش تن دهد. در این مسیر ، نادر سعی می کند با وجود مخالفت ، به او کمک کند.

تیزر قسمت دوم :

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

خلاصه قسمت اول : هما حقی (سحر دولتشاهی) و نامزدش (پدرام شریفی) با خانواده حقی آماده می شوند تا در شب تولد همایون حقی پدر خانواده (بابک کریمی) غافلگیر کنند. اما وقتی پدر می رسد ، تمام خانواده تعجب می کنند

تیزر قسمت اول :