پشت صحنه سریال ساخت ایران ۳

دانلود تمام قسمت های سریال ساخت ایران 3

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

دانلود سریال ایرانی ساخت ایران فصل سوم با کیفیت عالی

دانلود فصل 3 سریال ساخت ایران با بازی مجید صالحی و امین حیایی

دانلود سریال ساخت ایران 3

قسمت 21 (پایان) قرار گرفت

دانلود سریال ساخت ایران 3
ساخت ایران 3

دانلود سریال ساخت ایران فصل 3

پشت صحنه

پشت صحنه سریال ساخت ایران ۳

پشت صحنه سریال ساخت ایران ۳

قسمت بیست و یکم

دانلود قسمت 21 (پایانی) ساخت ایران 3

دانلود قسمت 21 (پایانی) ساخت ایران 3

قسمت بیستم

دانلود قسمت 20 ساخت ایران 3

دانلود قسمت 20 ساخت ایران 3

قسمت نوزدهم

دانلود قسمت 19 ساخت ایران 3

دانلود قسمت 19 ساخت ایران 3

قسمت هیجدهم

دانلود قسمت 18 ساخت ایران 3

لوح های زرین به دست چرم چی افتاده است. ابی نقشه ای می کشد که یکی از تابلوهای با ارزش چرم چی را با یک تابلوی بدلی عوض کنند و بعد با داشتن تابلوی اصل، لوح ها را از چرم چی پس بگیرند. اما نمی دانند که ستوده ظلی چه نقشه ای برای آن ها کشیده اند.

قسمت هفدهم

دانلود قسمت 17 ساخت ایران 3

ستاره به همراه غلام و مرتضی و سیاوش یک گروه فیلمسازی تشکیل می دهند و برای ساخت فیلم مستند به گالری می روند. آن ها می خواهند به بهانه ساخت فیلم مستند، با دستگاه فلزیاب، گوشه و کنار گالری را بگردند و ببینند لوح های زرین آنجا پنهان شده یا نه.

قسمت شانزدهم

دانلود قسمت 16 ساخت ایران 3

ستاره عکسی را در اتاق زمرد پیدا می کند که نشان می دهد او در دهه 60 کجا کار می کرده است. محل کار زمرد، الان به یک گالری تبدیل شده است. حالا غلام و مرتضی و سیاوش، با کمک شیرین و ستاره باید راهی را برای ورود به گالری پیدا کنند، چرا که حدس می زنند لوح های زرین آنجا پنهان شده باشند.

قسمت پانزدهم

دانلود قسمت 15 ساخت ایران 3

ستاره با توجه به اطلاعاتی که گرفته، به غلام می گوید نادر در دهه 60 در زندان بوده است، غلام می گوید اگر بتوانند یکی از هم بندهای نادر را پیدا کنند، شاید بتوانند از او اطلاعات تازه ای بگیرند. می افتند دنبال کسانی که در دهه 60، در زندان هم بند نادر بوده اند. مهسا و ستوده هم آن ها را زیر نظر دارند

قسمت چهاردهم

دانلود قسمت 14 ساخت ایران 3

غلام و مرتضی پس از به دست آوردن اطلاعاتی از دفترچه ستوده، به ایران بازمی گردند تا با شیرین معامله کنند و در ازای دادن اطلاعاتی که دارند، پول مردم را پس بگیرند. وقتی به خانه می رسند، متوجه می شوند که یک نفر مرده است.

قسمت سیزدهم

دانلود قسمت 13 ساخت ایران 3

سیاوش نقشه ای برای به دست آوردن اطلاعات دفترچه ی ستوده کشیده است که می خواهد با کمک غلام و مرتضی این کار را انجام دهد. ستاره پس از شنیدن نقشه سیاوش به غلام می گوید که اکنون زمان رو دست زدن به سیاوش است.

قسمت دوازدهم

دانلود قسمت 12 ساخت ایران 3

غلام و مرتضی می پذیرند که به سیاوش کمک کنند. از سوی دیگر ستوده توانست رد همسر یکی از سارقان دهه 60 در استانبول را بگیرد. او با مهسا به ملاقات زن می رود تا از دزدی لوح های هخامنشی بیشتر بداند.

قسمت یازدهم

دانلود قسمت 11 ساخت ایران 3

قاتل هاکان یک پلیس فاسد است. او همچنین می خواهد غلام و مرتضی را بکشد تا دیگر کسی نتواند او را شناسایی کند. از سوی دیگر سیاوش به دنبال راهی برای به دست آوردن اطلاعاتی است که در دفترچه ستوده نوشته شده است.

قسمت دهم

دانلود قسمت 10 ساخت ایران 3

فردی ناشناس هاکان را کشته است. غلام و مرتضی در صحنه قتل دیده شده اند. آنها توسط پلیس تعقیب می شوند جایی برای رفتن ندارند و در استانبول آواره شده اند.

قسمت نهم

دانلود قسمت 9 ساخت ایران 3

دانلود قسمت 9 ساخت ایران 3

قسمت هشتم

دانلود قسمت 8 ساخت ایران 3

دانلود قسمت 8 ساخت ایران 3

سیاوش برای اینکه سر از کار ستوده در بیاورد به ترکیه رفته ، غلام و مرتضی نیز به دنبال سیاوش می روند تا پول مردم را از او پس بگیرند و خود را از مخمصه نجات دهند. غلام و مرتضی بدون اینکه بدانند قرار است مواد مخدری را که در لباس‌ ها پنهان شده از مرز رد کنند و به استانبول برسانند. اما این کار برای آنها دردسرهای زیادی خواهد داشت.

قسمت هفتم

دانلود قسمت 7 ساخت ایران 3

دانلود قسمت 7 ساخت ایران 3


قسمت ششم

دانلود قسمت 6 ساخت ایران 3

دانلود قسمت 6 ساخت ایران 3


قسمت پنجم

دانلود قسمت 5 ساخت ایران 3

دانلود قسمت 5 ساخت ایران 3

ستاره به خانه نوذر برمی گردد. غلام و مرتضی به سیاوش قول داده اند که برای او کاری انجام دهند و حالا سیاوش مأموریت عجیبی به آنها می دهد. از طرف دیگر ستوده به دنبال لوح های هخامنشی می رود، آدرس مال خری را پیدا می کند که قرار بود آن لوح ها را در دهه 60 از دزدان بخرد.


قسمت چهارم

دانلود قسمت 4 ساخت ایران 3

دانلود قسمت 4 ساخت ایران 3

غلام و مرتضی راهی مزرعه پرورش ماهی ظلی می شوند. ستاره نیز به آنها کمک می کند. در مزرعه به دنبال شواهدی هستند که بتوانند از آن برای پس گرفتن چک و سفته ستاره از ظلی استفاده کنند.


قسمت سوم

دانلود قسمت 3 ساخت ایران 3

دانلود قسمت 3 ساخت ایران 3

دانلود قسمت 3 ساخت ایران 3

قسمت دوم

دانلود قسمت 2 ساخت ایران 3

دانلود قسمت 2 ساخت ایران 3


قسمت اول

دانلود سریال ساخت ایران 3

تیزر مجموعه ساخت ایران سه

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *