دانلود سریال داوینچیز

داوینچیز نام سریال ایرانی است که در سال 1402 تولید شده است کارگردانی این اثر بر عهده افشین هاشمی می باشد این سریال در ژانر کمدی و خانوادگی برای شبکه خانگی ساخته و پخش شده، شما می توانید این سریال جذاب و دیدنی را از سایت پیشگام مووی دانلود نمایید.

دانلود سریال داوینچیز

بازیگران سریال داوینچیز

بازیگران سریال داوینچیز

داستان سریال :

پرویز و ملیحه زن و شوهری هستند که در موزه ای در تهران کار می کنند. یک شب در حالی که زن و شوهر مشغول وظایف خود هستند، یک اتفاق غیرمنتظره رخ می دهد که آنها را بر سر دوراهی قرار می دهد و ممکن است زندگی آنها را برای همیشه تغییر دهد.

دانلود تمام قسمت های سریال داوینچیز

قسمت 1 (دانلود)

قسمت 2 (دانلود)

قسمت 3 (دانلود)

قسمت 4 (دانلود)

قسمت 5 (دانلود)

قسمت 6 (دانلود)

قسمت 7 (دانلود)

قسمت 8 (دانلود)

قسمت 9 (دانلود)

قسمت 10 (دانلود)

قسمت 11 (دانلود)

قسمت 12 (دانلود)

قسمت 13 (دانلود)

قسمت 14 آخر (دانلود)

داوینچی سریال سام درخشانی

آنچه در قسمت اول قابل توجه است، داوینچی سریال سام درخشانی اجرای دوگانه سام درخشانی و سیما ترانس در دو مقطع زمانی متفاوت است. زوجی که هرگز از امنیت مالی برخوردار نبوده اند و تلاششان برای زندگی مستقل راه به جایی نبرده است، حالا در روز افتتاحیه این موزه با اتفاقی روبرو می شوند که زندگی آنها را تغییر خواهد داد.

بعد از اینکه بالاخره طلسم قسمت های بعدی شبکه مخفی زنان افشین هاشمی شکسته شد و این سریال منتشر شد، نوبت به سریال دیگری از این کارگردان با عنوان داوینچیز می رسد. به همین دلیل قرار شد شبکه مخفی زنان جمعه ها پخش شود و مخاطبان به جای آن سه شنبه ها داوینچی را تماشا کنند.

سریال ایرانی داوینچی

اگرچه داوینچیز سریال ایرانی داوینچی از نظر روحی و محتوایی هیچ شباهتی با شبکه مخفی زنان ندارد، اما رگه هایی از ذوق هنری افشین هاشمی و نوع کمدی مورد علاقه اش در آن دیده می شود.

تیتراژ آغازین سریال و توضیحات مکتوب نقش ها و بازیگران سریال یادآور تیتراژ سریال شبکه مخفی زنان است. البته این بار خبری از راوی و یا شفاف سازی خاصی قبل از شروع سریال نیست.

در قسمت اول پس از آشنایی با زوج پرویز و ملیحه در صحنه مرکزی با توضیحات یکی از کارگران موزه به گذشته می رویم و شاهد ماجراهای قبل از ازدواج آنها هستیم. از آرایش مو، صورت و لباس آنها می توان فهمید که سال ها ازدواج کرده اند اما افشین هاشمی خود را متعهد به ایجاد فضاهای شهری مرتبط با گذشته نکرده است.

پس از فلاش بک به زندگی سخت در حال حاضر می رسیم و اینجا زندگی آنها با افتتاح موزه پیوند خورده است و درست زمانی که احساس بدبختی بیشتری می کنند، نقاشی از داوینچی، موقعیتی در زندگی آنها رقم می خورد. ، جایی که داستان اصلی شروع می شود، البته قسمت اول همانجا تمام می شود و ادامه داستان را به هفته آینده موکول می کند.

در واقع قسمت اول سریال داوینچیز بیشتر به معرفی شخصیت ها و فضای سریال می پردازد و در قسمت بعدی باید به دنبال ماجراهای اصلی باشیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا