دانلود سریال داوینچیز

دانلود سریال داوینچیز

،

داستان سریال

گروهی از سارقان حرفه ای وارد موزه شده اند و می خواهند تابلوی داوینچی را بدزدند. همچنین پرویز می خواهد بدون اطلاع از حضور سارقان عملیات خود را انجام دهد و...

درباره سریال

نام جدیدترین سریال افشین هاشمی داوینچیز بوده و این سریال کمدی سال 1402 پخش شده است

نکته:‌ دانلود فیلم و سریال از پیشگام مووی فقط با IP ایران امکان پذیر می‌باشد. درصورت استفاده از VPN آنرا قطع کرده و صفحه را رفرش کنید.

دانلود سریال داوینچیز

 

توضیحاتی در مورد قسمت اول:

داوینچی سریال سام درخشانی

آنچه در قسمت اول قابل توجه است، داوینچی سریال سام درخشانی اجرای دوگانه سام درخشانی و سیما ترانس در دو مقطع زمانی متفاوت است. زوجی که هرگز از امنیت مالی برخوردار نبوده اند و تلاششان برای زندگی مستقل راه به جایی نبرده است، حالا در روز افتتاحیه این موزه با اتفاقی روبرو می شوند که زندگی آنها را تغییر خواهد داد.

بعد از اینکه بالاخره طلسم قسمت های بعدی شبکه مخفی زنان افشین هاشمی شکسته شد و این سریال منتشر شد، نوبت به سریال دیگری از این کارگردان با عنوان داوینچیز می رسد. به همین دلیل قرار شد شبکه مخفی زنان جمعه ها پخش شود و مخاطبان به جای آن سه شنبه ها داوینچی را تماشا کنند.

سریال ایرانی داوینچی

اگرچه داوینچیز سریال ایرانی داوینچی از نظر روحی و محتوایی هیچ شباهتی با شبکه مخفی زنان ندارد، اما رگه هایی از ذوق هنری افشین هاشمی و نوع کمدی مورد علاقه اش در آن دیده می شود.

تیتراژ آغازین سریال و توضیحات مکتوب نقش ها و بازیگران سریال یادآور تیتراژ سریال شبکه مخفی زنان است. البته این بار خبری از راوی و یا شفاف سازی خاصی قبل از شروع سریال نیست.

در قسمت اول پس از آشنایی با زوج پرویز و ملیحه در صحنه مرکزی با توضیحات یکی از کارگران موزه به گذشته می رویم و شاهد ماجراهای قبل از ازدواج آنها هستیم. از آرایش مو، صورت و لباس آنها می توان فهمید که سال ها ازدواج کرده اند اما افشین هاشمی خود را متعهد به ایجاد فضاهای شهری مرتبط با گذشته نکرده است.

پس از فلاش بک به زندگی سخت در حال حاضر می رسیم و اینجا زندگی آنها با افتتاح موزه پیوند خورده است و درست زمانی که احساس بدبختی بیشتری می کنند، نقاشی از داوینچی، موقعیتی در زندگی آنها رقم می خورد. ، جایی که داستان اصلی شروع می شود، البته قسمت اول همانجا تمام می شود و ادامه داستان را به هفته آینده موکول می کند.

در واقع قسمت اول سریال داوینچیز بیشتر به معرفی شخصیت ها و فضای سریال می پردازد و در قسمت بعدی باید به دنبال ماجراهای اصلی باشیم.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

console.log("Hello world");