دانلود تمامی قسمت های سریال جزیره

قسمت 14 (آخر) اضافه شد.

دانلود سریال جزیره

دانلود سریال جدید جزیره

نام سریال : جزیره

کارگردان : سیروس مقدم

سال تولید : 1400

ژانر : ملودرام، اجتماعی

محصول: ایران

کیفیت: 4k, 1080HQ, 1080p, 720p, 480p

بازیگران: شراره رنجبر، محمد رضا فروتن، امید روحانی، پوراندخت مهیمن، شیرین بینا، رضا رویگری، شادی مختاری، امیر مقاره، میترا حجار، حسام منظور، غزل شاکری، هنگامه قاضیانی، بهنام تشکر، کاظم سیاحی، مینا وحید، امیر کاظمی، السا فیروز آذر، زهیر یاری، شهروز دل افکار، پاوان افسر، شکوفه هاشمیان، مژده دایی، مبینا سادات طبایی، قاسمی وردخانی، اکبر زنجان‌پور،بیتا فرهی، عزت‌الله رمضانی‌فر، حمید رضا پگاه، سامیه لک

خلاصه داستان: سریال جزیره داستان عشق یک جوان ثروتمند و یک دختر روزنامه نگار را روایت می کند که چالش های خود در ازدواج و مواجهه با برخی اختلافات طبقاتی ، خانوادگی و فرهنگی را به تصویر می کشد.

پخش هفتگی سریال جزیره در روز یکشنبه ساعت 8 از پیشگام مووی

قسمت 14

  دانلود قسمت چهاردهم سریال جزیره

دانلود قسمت چهاردهم سریال جزیره

قسمت 13

 دانلود قسمت سیزدهم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت سیزدهم سریال جزیره

قسمت 12

دانلود قسمت دوازدهم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت دوازدهم سریال جزیره

دانلود فیلم و سریال

قسمت 11

 دانلود قسمت یازدهم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت یازدهم سریال جزیره

قسمت 10

  دانلود قسمت دهم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت دهم سریال جزیره

قسمت 9

 دانلود قسمت نهم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت نهم سریال جزیره

قسمت 8

دانلود قسمت هشتم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت هشتم سریال جزیره

قسمت 7

دانلود قسمت هفتم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت هفتم سریال جزیره

شاهد به بهانه افشای اسرار و بخشش پالایشگاه رومانی توسط ارشد و همچنین ارتباطش با صحرا خانواده راجمع می کند. و در همین حال گلرخ به توصیه سها برگ برنده خود را رو می کند و همه چیز را تحت الشعاع قرار می دهد.

قسمت 6

  دانلود قسمت ششم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت ششم سریال جزیره

با ورود ناگهانی گلرخ به جزیره، همه معادلات به هم می ریزد، ارشد که این ورود مرموز را از چشمان شاهد و اذین می بیند، سعی می کند با کمک بازرس رضی او را در محدودیت قرار دهد و خود به ملاقات گلرخ می رود که با حقایق جدیدی مواجه می شود.

قسمت 5

 دانلود قسمت پنجم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت پنجم سریال جزیره

سرمایه گذاری های مشکوک شاهد در پروژه جزیره پای دکتر رضی ، بازرس گروه شاهنگ را به کیش باز می کند. رضی داماد کریم و شوهر ماهک است. شاهد سعی می کند بین ارشد و صحرا فاصله بیندازد، اما ارشد از صحرا خوستگاری می کند و درست زمانی که همه چیز خوب پیش می رود.

قسمت 4

دانلود قسمت چهارم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت چهارم سریال جزیره

با تلاش صحرا، ارشد نجات پیدا می کند و کریم برای قدردانی از صحرا، شاهد را با ده هزار دلار پاداش برای قدردانی از صحرا می فرستد و این کار باعث ناراحتی صحرا می شود. نجات ارشد برای پول و پاداش نبوده که جرقه عشق زده شده است. خانواده شاهنگ در برابر این عشق جبهه می گیرند ، خارجی ها را در خانواده نمی گیرند، پس توطئه ها علیه صحرا شروع می شود.

قسمت 3

  دانلود قسمت سوم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت سوم سریال جزیره

گم شدن شبانه ارشد و صحرا در دل اقیانوس هولناک، شاهنگ ها را به تلاطم انداخته است و نگرانی گم شدن ارشد بیمار ، کریم شاهنگ را به جزیره می آورد. موج عظیمی صحرا را از قایق به امواج طوفان زده پرتاب می کند و ارشد ضعیف شده از نرسیدن دارو، باید برای نجات صحرا تلاش کند.

قسمت 2

 دانلود قسمت دوم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت دوم سریال جزیره

صحرا به تلافی رفتار تحقیرآمیز ارشد با او در ورزشگاه، سعی می کند سر از کار خانواده شاهنگ در بیاورد. ارشد برای رفع کنجکاوی او برای دانستن علت تغییر جلسه با سازندگان ساختمان های نیمه کاره توسط شاهد، صحرا را با خود و با قایق شخصی به محل جلسه در میان دریا می برد.

قسمت 1

دانلود قسمت اول سریال میدان سرخ

دانلود قسمت اول سریال جزیره

جزیره مکان نیست ، بهانه ای برای درگیری بین افرادی است که به دنبال سرنوشت خود هستند و ترفندی برای کسانی است که تصمیم می گیرند سهم بیشتری در زندگی داشته باشند. آنها برای رسیدن به جزیره هر کاری خواهند کرد.

تیزر سریال جزیره

دانلود سریال ایرانی