دانلود سریال میدان سرخ

دانلود سریال میدان سرخ

رضایت کاربران
50% (2 رای)
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
نکته:‌ لینک های دانلود فقط با آی پی ایران قابل دریافت هستن و نمایش داده می شوند آی پی خود را تغییر دهید و صفحه را رفرش نمایید.

دانلود تمامی قسمت های میدان سرخ

قسمت 15 اضافه شد.

دانلود سریال میدان سرخ

دانلود سریال میدان سرخ

کارگردان : ابراهیم ابراهیمیان

نوع سریال : شبکه خانگی

نام سریال : میدان سرخ

تهیه کننده : جواد نوروزبیگی

محصول : 1400 ایران

ژانر: اکشن

پخش در روز : جمعه

بازیگران: بهدخت ولیان ، مهتاب کرامتی ، کاظم سیاحی ، بهرام افشاری ، آرمین رحیمیان ، مسعود کرامتی ، امیر حسین آرمان ، حمید فرخ نژاد ، علی مصفا ، امید روحانی

خلاصه داستان: شیدا قصد دارد برای معالجه دخترش به خارج از کشور برود ، اما به دلیل پنهان کاری و دروغ های شوهرش ، با اتفاقی وحشتناکی روبرو می شود که زندگی او را برای همیشه تغییر خواهد داد.

فصل اول

قسمت 15 (آخرین قسمت فصل اول)

 دانلود قسمت پانزدهم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت پانزدهم سریال میدان سرخ

قسمت 14

 دانلود قسمت چهاردهم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت چهاردهم سریال میدان سرخ

قسمت 13

   دانلود قسمت سیزدهم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت سیزدهم سریال میدان سرخ

اعلا و مبینی از پاپ می خواهند که با آنها در برابر مکین ها همراه شوند، اما او درخواست های آنها را رد می کند و نیت واقعی آنها را به ساعد نشان می دهد. اما اعلا ایده بهتری دارد. به نظر شما آیا او می تواند کاری کند که ساعد را با خود همراه کند؟

قسمت 12

  دانلود قسمت دوازدهم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت دوازدهم سریال میدان سرخ

اعلا برای رسیدن به اهداف گروچف و در پی آن پس گرفتن دخترش شادی، راه دیگری جز آوردن هر سه شریک به میدان و حفر چاهی عمیق برای آنها وجود ندارد. پیروز از یک سو مکین را برای در افتادن با پیام و عبد مکین تحت سلطه ی خود دارد و از سوی دیگر با کمک تورج مبینی توانسته ساعد را رام خواسته هاش کند اما باز هم به سرسخت ترین شریک، پاپ، نیاز دارد!

قسمت 11

 دانلود قسمت یازدهم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت یازدهم سریال میدان سرخ

درست زمانی که عبد مکین در تدارک سور و سات آزادی پیام از زندان است، برادر ناتنی آنها پیروز که آزادی پیام را تهدیدی مهم برای رابطه خود با اعلا می داند، دست به شلوغ کاری می زند و پای پلیس به میان می آید. اما یک سوال ذهن پیام را درگیر می کند، لیلی کجاست؟

قسمت 10

   دانلود قسمت دهم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت دهم سریال میدان سرخ

پاپ به دنبال دلیل آمدن ساعد است و از طریق گارو با واقعیت های عجیب عملکرد ساعد در قبرس مواجه می شود. هیچ کس خبر از دلیل آمدن ساعد ندارد جز اعلا ، او واقعاً چه نقشه ای برای پسر پاپ در نظر گرفته؟

قسمت 9

  دانلود قسمت نهم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت نهم سریال میدان سرخ

اعلا که به دنبال بازگرداندن پاپ به سیستم کاری خودش با مبینی است، با همکاری گروچف، رعد ساعد را در قبرس زده و او را به ایران بازمی گرداند و زنی به نام ثریا را به عنوان مادر ساعد معرفی می کند، غافل از اینکه ساعد پس از بازگشت. به ایران، تمام معادلات او را به هم می زند.

قسمت 8

 دانلود قسمت هشتم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت هشتم سریال میدان سرخ

اعلا که قصد دارد پای پاپ را برای بازپس گیری شمش طلا به میدان باز کند، در خارج از کشور اقداماتی را انجام می دهد تا راز سر به مهر پاپ را فاش کند و اینکه ساعد زنده است و او را به ایران باز می گرداند، غافل از اینکه وارد بازی خطرناکی شده است. از طرفی تورج مبینی که همیشه به دنبال قاتل همسرش است اطلاعات جدیدی به دست آورده که منجر به یک انتقام سخت می شود.

قسمت 7

دانلود قسمت هفتم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت هفتم سریال میدان سرخ

با زندانی شدن پیام مکین، برادرش پیروز در تلاش است تا برای به قدرت رسیدن به اعلا نزدیک شود. از طرفی اعلا برای جلب اعتماد تورج مبینی باید به عبد مکین برادر بزرگ پیام و پیروز ضربه بزند. اما اعلا که راه خود را جدا از مبینی می بیند، قصد دارد پیروز را به چالش بکشد تا به اهداف خود نزدیک شود.

قسمت 6

  دانلود قسمت ششم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت ششم سریال میدان سرخ

گروچف از ایران می رود ، اما با رفتن او ، سرنوشت این سه شریک به کلی از هم جدا می شود. تورج مبینی ، که با مرگ سیمین روبرو شده است ، اکنون با زنی به نام اعلا روبرو است که باید در مورد مرگ و زندگی او تصمیم بگیرد و از سوی دیگر پاپ که توسط گروچف بسیار احساس خطر کرده ، بنای فرستادن ساعد و افرا به قبرس را دارد و همچنین عبد ، که سرخوش از پس گرفتن پیام است ، برای آینده برنامه ریزی می کند.

قسمت 5

 دانلود قسمت پنجم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت پنجم سریال میدان سرخ

مرگ و زندگی افرا در دست گروچف است و ساعد در تلاش برای نجات او به مقر گروچف می رود ، اما در طرف دیگر داستان با شیدای جدید روبرو می شویم که برای نجات خود و دخترش از این مهلکه انتخاب بزرگی انجام می دهد. برنامه گروچف را تغییر می دهد.

قسمت 4

دانلود قسمت چهارم سریال میدان سرخ

دانلود قسمت چهارم سریال میدان سرخ

گروچف پس از دزدیدن سیمین ، همسر تورج مبینی ، به دلیل فشارهای بیرونی گام های جدیدی را بر می دارد و راز بزرگی را فاش می کند و خانواده مکین را تا مرز فروپاشی پیش می برد. اما این تمام ماجرا نیست ، زیرا پاپ نیز مجبور است تصمیم سختی بگیرد.

قسمت 3

دانلود سریال میدان سرخ

دانلود قسمت سوم سریال میدان سرخ

گروچف با گرفتن گروگان گیری شادی ، دختر شیدا ، اقدامات جدیدی را برای به دست آوردن اطلاعات و شمش های از دست رفته انجام می دهد که عواقب وحشتناکی برای پاپ و مبینی دارد ، اما یک راز بزرگ را فاش می کند …

قسمت 2

دانلود سریال میدان سرخ

دانلود قسمت دوم سریال میدان سرخ

پس از ناپدید شدن کیسه حاوی شمش و اطلاعات محرمانه یک گروه جنایتکار به سردستگی گروچف ، زندگی همه کسانی که در این فرایند دخیل بوده اند ، خواسته یا ناخواسته ، تغییر می کند ، اما در این بین ، این شیدا است که هزینه سنگین پرداخت می کند.

قسمت 1

دانلود قسمت اول سریال میدان سرخ

دانلود قسمت اول سریال میدان سرخ

شیدا قصد دارد برای درمان دخترش به خارج از کشور برود ، اما به دلیل پنهان کاری و دروغ های شوهرش ، با یک اتفاق وحشتناک روبرو می شود که زندگی او را برای همیشه تغییر می دهد …

تیزر سریال میدان سرخ

دانلود سریال بی گناه

دانلود سریال یاغی

دانلود سریال آفتاب پرست

دانلود سریال شبکه مخفی زنان

دانلود سریال جادوگر

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

فسیل آهنگ 2 نفره لیگ عدالت: بحران در زمین های بی نهایت