خانه ائو فیمی در ژانر اجتماعی ساخته شده توسط اصغر یوسفی‌نژاد است که تهیه کنندگی این اثر برعهده خودشان نیز می باشد، این فیلم به زبان ترکی و زیر نویس فارسی است این فیلم دارای جوایز بسیار می باشد از جمله جوایز سیمرغ زرین و سیمین بهترین فیلم و فیلمنامه از سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر، جایزه نتپک ،جایزه خلاقیت و استعداد درخشان جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی، راهیابی به بخش اصلی سی‌امین جشنواره فیلم توکیو، معرفی به جشنواره آسیاپاسیفیک از سوی خانه سینما و… شما می توانید در همین صفحه به لینک های دانلود فیلم خانه ائو و توضیحات کامل این فیلم سینمایی دسترسی داشته باشد

دانلود فیلم خانه ائو
کارگرداناصغر یوسفی‌نژاد
موضوعاجتماعی
محصولایران
سال تولید95
سال انتشار99
کیفیت هاBLURAY, HQ_1080, 1080, 720, 480

بازگران فیلم عبارتند از رامین ریاضی، محدثه حیرت، غلامرضا باقری، صدیقه دریانی

ماجرا و داستان فیلم حول یک وصیت‌نامه می‌چرخد. مردی از دنیا رفته و همه دور جسد او جمع شده‌اند اما این جسد از چشم تماشاگر دور نگه داشته می‌شود. متوفی وصیت کرده که بعد از مرگ، جسد او را در اختیار دانشکده پزشکی برای استفاده علمی قرار دهند اما دخترش شدیداً مخالف است.

دانلود فیلم خانه ائو

دانلود فیلم خانه ائو

تیزر فیلم

تیزر فیلم ایرانی خانه ائو

در بخش آخر هم می توانید تیزر جوایز فیلم را مشاهده نمایید.

همچنین ما در بخش دانلود فیلم ایرانی فیلم های جدید که در سینما ایران در حال اکران هستند را معرفی و توضیحات در مورد فیلم ها قرار داده ایم. در همین بخش بازم شما می توانید به لینک فیلم های که در شبکه خانگی آمده اند دسترسی داشته باشید و می توانید دانلود و دریافت نمایید.